Один із найбільших і університетів країни: КПІ святкує день народження

Цього дня 123 роки тому, 31 серпня 1898-го, відбулися урочистості з нагоди відкриття Київського політеху.

Першими факультетами тоді стали механічний, інженерний, сільськогосподарський та хімічний.

А вже сьогодні КПІ входить до найкращих університетів світу. Тут навчається майже 25 тисяч студентів.

За роки існування він підготував майже 380 тисяч фахівців, з них понад 70 тисяч – у роки незалежності України.

КПІ входить до 4% кращих університетів світу за версією міжнародних рейтингів QS і Webometrics.

Щорічно обіймає найвищі позиції у рейтингах вищих навчальних закладів України “Компас” та “ТОП-200 Україна”.

Найпопулярніший у мережі Інтернет вищий навчальний заклад України останніх років за версією корпорації Google.