Науковці Інституту геодезії взяли участь у роботі міжнародної виставки INTERGEO-2021

Працівники Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», професор кафедри геодезії, д.т.н. Ігор Тревого і доцент кафедри фотограмметрії та геоінформатики, к.т.н. Борис Четверіков, взяли участь у роботі щорічного наукової виставки новітніх технологій та рішень у сфері геодезії INTERGEO-2021.

Як повідомляють у Національному університеті “Львівська політехніка”, представники Інституту геодезії відвідали низку науково-практичних семінарів, взяли участь у різноманітних дискусіях та налагодили контакти з потенційними партнерами для спільного провадження різноманітних міжнародних наукових і практичних проектів.