В Україні складають список видатних українців, чиїми іменами перейменовуватимуть вулиці і місцини

Для удосконалення і пришвидшення перейменування ідеологічних маркерів, які залишились у спадок від минулих епох, Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь у співпраці з провідними установами Національної академії наук України – Інститутом літератури імені Т.Шевченка, Інститутом мовознавства імені О. Потебні, Інститутом української мови, за участі Національної академії педагогічних наук України склали попередній список видатних українців.

Це українці, які зробили визначальний внесок у розвиток та утвердження української мови як державної, відстоювали національні інтереси, своєю творчістю наближали той день, коли українською заговорить світ.

Також у мовного омбудсмена запрошують всіх долучитися до впорядкування такого списку та надсилати протягом місяця (до 26 червня) на адресу toponimika@mova-ombudsman.gov.ua імена тих захисників мови, які також можуть бути увічненими в Україні. https://mova-ombudsman.gov.ua/…/rekomendovanij-spisok…