Українсько-Німецький центр КПІ запрошує на курс вивчення німецької / англійської мови

Українсько-Німецький центр КПІ спільно з Центром кар’єрного зростання МУФ започаткували проєкт «Lerne Deutsch» у рамках програми «Два дипломи» КПІ ім. Ігоря Сікорського з університетами — партнерами у Німеччині. Студенти можуть взяти участь у програмах подвійних дипломів бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти за технічними й економічними спеціальностями.

Необхідною умовою зарахування на програму є знання англійської мови на рівні B2 та/чи німецької мови на рівні B2-С1, підтверджене міжнародним дипломом TestDaF B2/ TestDaF C1. Курс допоможе вивчити мову й скласти відповідний іспит.

Набираються групи різного рівня починаючи від початкового.

Навчальна програма за обсягом і термінами орієнтована на отримання міжнародних сертифікатів TestDaF.

Навчання розпочнеться з 19 вересня цього року в міру комплектації груп.

Координатор українсько-німецьких програм КПІ — доцент навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту Олег Васильович Левченко

Реєстрація за посиланням.