Студентам з України в Польщі пропонують безкоштовне навчання

Українські студенти у Польщі можуть розраховувати на безкоштовне навчання та проживання, якщо будуть працювати.

Про це повідомив портал для українців у Польщі «Наша Польща».

Зокрема, можливість поєднувати роботу з освітою доступна за програмою Studiujepracuje.pl.

Узяти участь в програмі можуть українці віком від 18 до 25 років, які вже навчаються або планують розпочати навчання заочно, онлайн в закладах вищої освіти або поліціальній школі.

Для студентів буде запропоновано близько 200 напрямків у різних навчальних закладах. До проєкту долучились навчальні заклади з 85 міст Польщі.

Українським студентам надана можливість самостійно обрати спеціальність та навчальний заклад, у якому будуть здобувати нову професію та одночасно працювати.

Учасникам проєкту нададуть допомогу в пошуку роботи з гідним рівнем заробітної плати, а також гарантують повне покриття вартості навчання і безкоштовне проживання.

Так, учасникам програми нададуть житло на весь період, а в разі самостійної оренди студенти будуть щомісяця отримувати 600 злотих на покриття витрат.

Також студенти отримають 150 злотих на місяць на користування громадським транспортом, приватне медичне страхування та бонус на канікули в розмірі 1800 злотих один раз на рік.