DAAD пропонує магістерські стипендії на навчання у Німеччині

Українським студентам пропонують долучитись до стипендіальної програми, завдяки якій вони зможуть отримати ступінь магістра у Німеччині.

Участь у програмі можуть узяти студенти, що мають диплом бакалавра та мовний сертифікат, за умови вступу до німецького університету до початку дії стипендії та знання іноземної мови, якою викладають в університеті.

Щомісячна стипендія становитиме 861 євро, які покривають витрати на проживання.

Також учасники програми отримають кошти на проїзд туди й назад, медичне страхування та одноразову виплату на навчальні матеріали (підручники, абонемент до бібліотеки, квитки на конференції тощо).

Окрім того, студенти отримають можливість пройти онлайн чи офлайн курс німецької мови та відшкодування витрат на проходження TestDaF або DSH, якщо учасникам програми потрібно буде скласти екзамен після отримання стипендії.

Прийом заявок на стипендіальну програму триватиме до 15 листопада 2022 року включно.