Tech StartUp School Львівської політехніки оголошує конкурс тренерів для проєкту DISCO

Проєкт DISCO спрямований посилити інноваційний потенціал закладів вищої освіти через спільне навчання, співпраці та обмін знаннями між студентами та представниками інноваційних екосистем університетів.

Тренер проєкту DISCO у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» отримає можливість працювати і творити зі студентами, що планують змінювати світ власними ідеями та стартапами у різних сферах.

Кого шукають:

• тренерів, викладачів, фасилітаторів, менторів та всіх зацікавлених зі сфери стартапів;
  • з обов’язковим знанням англійської мови (не нижче рівня В2);
  • з досвідом роботи з молоддю та студентами;
  • з досвідом участі у грантових проєктах.

Що пропонують:

• безкоштовні онлайн тренінги від менторів з Університету прикладних наук та мистецтв м. Люцерна (Швейцарія), Школи інжинірингу та архітектури м. Люцерна та Краківського економічного університету;
  • створення та апробацію власного навчального курсу;
  • можливість допомогти студентам реалізовувати стартапи та змінювати світ;
  • участь у міжнародному проєкті;
  • нетворкінг із представниками стартап-екосистем із 5 країн.

Можливість участі у проєкті буде надано 15 викладачам, тому не баріться й заповнюйте анкету!

Дедлайн – 1 листопада 2022 року.

Додаткові запитання надсилати на електронну адресу lts@lpnu.ua.