Харківський хімічний семінар запрошує на чергову лекцію

29 вересня 2022 р. о 16.00 за київським часом Харківський хімічний семінар (Kharkiv Chemical Seminar), започаткований Науково-дослідним відділенням хімії функціональних матеріалів Науково-технологічного комлексу «Інститут монокристалів» НАН України, запрошує на чергову лекцію.

Лектор: Prof. PavelNagorny(The University of Michigan).

Тема: DevelopmentoftheNewCatalyticToolsfortheSynthesisofNaturalProductsandGlycoderivatives(“Розвиток нових каталітичних методів для синтезу природних сполук та похідних сахарів”).

Докладна інформація та посилання на Zoom-конференцію

Kharkiv Chemical Seminar (pdf)

Участь – вільна. Запрошуються науковці, аспіранти і студенти.

Лекції відбуваються в режимі спілкування, тож учасники зможуть поставити запитання й отримати на них відповіді. Долучайтеся!

Координатор заходу – член-кореспондент НАН України Валентин Чебанов (chebanov@gmail.com; info@isc.kh.ua).

Коротко про захід:

Учені Науково-дослідного відділення хімії функціональних матеріалів НТК «Інститут монокристалів» НАН України започаткували й удоступнили для широкого кола науковців Харківський хімічний семінар (Kharkiv Chemical Seminar), на якому з доповідями та лекціями вже виступили провідні науковці-хіміки світу. Зокрема, дводенний курс лекцій прочитали Нобелівські лауреати Жан-Марі Лен та Жан-П’єр Соваж, а своїми напрацюваннями поділилися провідні професори з Франції, Швейцарії, Австрії, Німеччини, США.Для тих, хто не мав змоги послухати лекції наживо, відеозаписи за посиланням.