Вийшло друком спільне видання Інституту археології НН України та Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України

Ідеться про книгу Романова О. О., Станиціна Г. О. “Стародавній Єгипет у Києві: відображення на склі” (колекція скляних фото негативів Наукового архіву Інституту археології НАН України) / Інститут археології НАН України; Інститут сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України. – Київ, 2021. – 336 c.; 75 іл.

Книга Олени Романової та Галини Станиціної є двомовним видання каталогу колекції унікальних фотонегативів на склі, що нині зберігається в Науковому архіві Інституту археології НАН України. Фотонегативи зображають давньоєгипетські пам’ятки, які колись перебували в Музеї історії релігії/релігій Всеукраїнського музейного городка, а також низку історичних монументів та пам’яток Стародавнього Єгипту – з самого Єгипту та з інших місць.

Презентацію видання відбудеться 2 лютого 2022 р. в лекторії Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» (вул. Лаврська, 9, корпус № 250). Початок о 15.00.Джерело новини: @Національний історико-культурний заповідник Києво-Печерська Лавра.