Визначено найкращого мозкознавця 2022 року в Україні

Кращим мозкознавцем 2022 року визначено Єлизавету Цеповатенко, ученицю столичного ліцею № 100 “Поділ”.

Вона представить Україну на Міжнародному змаганні International Brain Bee, яке відбудеться у липні в рамках Форуму Федерації Європейських Товариств Нейронаук Federation of European Neuroscience Societies (FENS) .

Цьогоріч відбірковий тест було проведено 23 квітня. Незважаючи на складні часи, в ньому взяли участь 58 учнів. До фінального змагання організатори запросили 8 кращих учасників. Фіналісти наразі мешкають як в Україні, так і за кордоном.

Національним координатором змагання є старший науковий співробітник Інституту фізіології імені О.О. Богомольця НАН України Андрій Чернінський. Журі очолює доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вікторія Кравченко.

Також конкурс організовували та оцінювали аспіранти Інституту фізіології Ольга Костюченко, Надія Кравченко та Дмитро Шепілов, переможці минулорічних змагань Ігор Ареф’єв, Остап Шийка та Вікторія Виджак.