Національний університет “Києво-Могилянська академія” розпочитає цикл лекцій про осмислення російсько-української війни

Мова йде про цикл онлайн-лекцій #WartimeLectures про осмислення російсько-української війни, зазначають у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

З лютого 2022 року українське суспільство зазнало фундаментальних прискорених змін. Ми бачимо зміни ідентичності, що свідчить про появу нового «територіального патріотизму». Ми стали свідками появи унікальних нових «гетерархічних» структур, які стали ключовими для несподіваних військових успіхів України. Ми спостерігали та брали участь у нових індивідуальних і колективних ініціативах, які виявляють нові форми волі”, – ідеться в анонсі проекту.

Про те, як ці зміни впливають на українську ідентичність, структуру суспільства та агентність поміркує Михайло Вінницький — доцент кафедри соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Коли? 30 серпня о 19:00.

Де: онлайн на сторінці ютуб НаУКМА та у Фейсбук.

Організатори лекцій: НаУКМА, KMA Alumni – Асоціація випускників НаУКМА, Школа політичної аналітики НаУКМА у партнерстві з університетом Гіссена (Німеччина).