ІV Міжнародна наукова конференція «Перспективні полімерні матеріали та технології»

Кафедра хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки запрошує взяти участь у роботі ІV Міжнародної наукової конференції «Перспективні полімерні матеріали та технології», яка відбудеться 11 жовтня 2022 року.

Метою конференції є:

• популяризація наукових досягнень у галузі переробки полімерних і композиційних матеріалів та хімічних волокон;
  • обмін досвідом між представниками споріднених закладів вищої освіти, наукових установ, підприємств та ділової спільноти;
  • обговорення проблем підготовки фахівців для легкої і хімічної промисловості України в умовах воєнного часу.

Тематичні напрями конференції

1. Інноваційні технології полімерних матеріалів і споріднених галузей
  2. Перспективні технології хімічних волокон і текстильних матеріалів
  3. Полімери у фармакології
  4. Біополімери і біотехнології
  5. Екологія і технології захисту навколишнього середовища

Конференція відбуватиметься у змішаному форматі на двох локаціях – Національному університеті «Львівська політехніка» та Київському національному університеті технологій та дизайну. Програмою конференції передбачено усні (15–20 хв) та друковані доповіді.

Для реєстрації на конференції потрібно заповнити форму. Надіслати реєстраційну форму і наукові праці для публікації також можна на електронну адресу оргкомітетуapmt@knutd.com.ua.

Заявки на участь у конференції і наукові праці для публікації приймають до 7 жовтня 2022 року.