«E-learning в університетах»: вебінар для представників ЗВО та структур, що опікуються міжнародними питаннями в освіті і науці

2 грудня 2022 року Рада з питань освіти та молоді Естонської Республіки (HARNO) спільно з Міністерством освіти і науки України в межах проєкту «UKRKORG» проведуть вебінар «E-learning в університетах».

Мета вебінару — обмін досвідом із провідними університетами Естонії з питань цифрової освіти, започаткування та активне застосування на практиці цифрових інструментів в освітньому процесі, а також обговорення вимог до онлайн-курсів, огляд практики використання цифрових засобів навчання та їх імплементація в Україні в умовах війни.

До участі запрошуються представники університетів, структур, що опікуються міжнародними питаннями в освіті та науці.

Спікери: представники Ради з питань освіти та молоді Естонської Республіки, Міністерства освіти і науки України, естонських та українських ЗВО.

Час проведення: 11:00-12:30. Вебінар проводиться на платформі Zoom. Реєстрація за посиланням.