ІАПО запрошує на онлайн-курс підвищення кваліфікації «Управління трансформаціями в менеджменті та економіці»

Інститут адміністрування та післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка» організовує на базі Центру підвищення кваліфікації фахівців онлайн-курс підвищення кваліфікації «Управління трансформаціями в менеджменті та економіці».

Мета курсу – надати слухачам знання та навички використання сучасних технологій менеджменту в глобалізованій економіці інформаційно-інтелектуального типу.

Тематика пропонованого курсу має такі складові:

1. Стратегічне управління
  2. Управління інноваціями. Технології розробки стартапів
  3. Управління витратами і маржинальністю бізнесу
  4. Управління безпекою підприємства

Обсяг курсу – 180 годин / 6 кредитів ЄКТС.

Комунікація викладачів зі здобувачами освіти здійснюється через електронну пошту або відеоконференції за допомогою онлайн-сервісів Zoom чи Microsoft Teams.

Для зарахування фахівців у навчальні групу потрібно надіслати заявку, де зазначити назву закладу освіти, прізвище, ініціали та посаду, а також назву навчальної програми. Заявки приймають на електронну пошту dpo@lpnu.ua.

Навчання розпочнеться в міру комплектування групи, орієнтовна дата початку занять – 20 лютого 2023 року. Вартість навчання – 1000 гривень за особу.