Колишні полонені отримали пільги на освітні послуги

Колишні полонені та їхні діти отримали пільги для здобуття освіти в профтехах, коледжах та закладах вищої освіти.

Відповідний закон, що врегульовує питання надання колишнім полоненим та їхнім дітям державної підтримки для здобуття професійної, фахової передвищої та вищої освіти, прийнятий Верховною Радою.

Зокрема, ці громадяни отримали можливість повної або часткової оплати навчання за рахунок бюджету та отримання пільгових довгострокових кредитів для здобуття освіти.

Також вони отримають право на отримання соціальної стипендії, безоплатне проживання в гуртожитку та забезпечення підручниками. Окрім того, вони матимуть безоплатний доступ до інтернету та систем баз даних у державних та комунальних закладах освіти.