DANUBIUS YOUNG SCIENTIST AWARD 2023: відкрито конкурс для молодих науковців, які досліджують Дунайський регіон

Федеральне міністерство освіти, науки та досліджень Республіки Австрія спільно з Інститутом Дунайського регіону та Центральної Європи оголосили конкурс для молодих науковців на 2023 рік, аби відзначити наукові таланти з країн Дунайського регіону.

Премія «Danubius Young Scientist Award» – це нагорода для молодих учених (до 5 років після здобуття ступеня магістра/доктора філософії), яка заохочує проводити дослідження в Дунайському регіоні.

Нагороду у розмірі 1350 євро отримає один учений кожної із 14-ти країн Дунайського регіону, зокрема України. Крім того, переможці отримають персональне запрошення відвідати один із науково-дослідних центрів в Іспрі, Італія, у 2024 році.

Кандидати на нагороду висуває наукова організація (заклад вищої освіти, наукова установа, академія наук тощо), де вони працюють або навчаються. Відбір робитиме міжнародне журі.

Заявки подаються через електронну систему за посиланням до 5 травня 2023 року включно.

Більше інформації за посиланням.