Цифровізація стане одним з напрямів освітньої реформи

Цифровізація освіти стане одним з пріоритетних напрямків роботи уряду на шляху реалізації освітньої реформи.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров після призначення на нову посаду в Кабінеті Міністрів.

Він наголосив, що у рамках цифровізації освіти відбудеться розширення застосунку Дія на освітній напрям.

Також будуть створені нові сервіси для школярів, студентів та батьків.

Для викладачів будуть розвиватися онлайн-системи для роботи з контентом, створять платформи для управління освітніми процесами та отримання даних для ухвалення якісних управлінських рішень.

Окрім того Федоров висловив сподівання, що співпраця з новим міністром освіти і науки Оксеном Лісовим буде максимально ефективною.

«Ми вже зробили перші кроки у формуванні спільного бачення стратегії розвитку освіти», – наголосив віцепрем’єр-міністр.