Четверта онлайн-школа Youth Diplomacy Hub для школярів, абітурієнтів і студентів

Вже традиційно кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки спільно з Інтелектуальним навчально-науковим центром професійно-кар’єрної орієнтації Університету запрошують до участі у Четвертій онлайн-школі Youth Diplomacy Hub.

Захід організовано з метою передавання досвіду, практичних навичок представниками дипломатичних та консульських служб, державними службовцями та громадськими діячами студентам спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», ознайомлення з особливостями консульських і дипломатичних відносин, формування у молоді розуміння викликів у сфері сучасної дипломатії, підвищення рівня фахових знань, необхідних для успішного кар’єрного росту молодих фахівців.

До участі в заході запрошують також учнів загальноосвітніх закладів, які цікавляться сферою дипломатичної діяльності й у майбутньому планують отримати фах міжнародника.

Захід відбуватиметься 6–7 квітня 2023 року (15:00–17:00) на платформі Google Meet.

Посилання для реєстрації та участі у заході – за QR-кодами на афіші онлайн-школи.