uk

Третя Міжнародна науково-практична конференція «Незалежність України: права людини та національна безпека»

28 квітня 2023 року відбудеться Третя Міжнародна науково-практична конференція «Незалежність України: права людини та національна безпека», яку організовує кафедра теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

До участі в конференції запрошують науково-педагогічних, наукових і педагогічних працівників закладів вищої освіти, здобувачів вищої освіти, посадових осіб, юристів-практиків.

Метою конференції є обговорення актуальних наукових і практичних питань, що стосуються посягання на державний суверенітет України, національну безпеку України та порушень прав людини у зв’язку з повномасштабним воєнним вторгненням російської федерації на територію України, та формулювання пропозицій щодо вдосконалення юридичного механізму забезпечення прав людини в Україні.

Роботу конференції заплановано у таких секціях:

  1. Юридичний механізм гарантування прав людини в умовах воєнного стану в Україні
  2. Забезпечення державного суверенітету та національної безпеки України в умовах широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України
  3. Міжнародно-правовий механізм відповідальності за воєнні злочини, злочини проти людяності та геноцид українського народу
  4. Організаційно-правові засади відновлення економіки України в післявоєнний період

Крайній термін подання матеріалів – 17 квітня 2023 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції українською та англійською мовами.

Інформаційне повідомлення конференції597.53 КБ

Call for papers

Читайте також: