Лауреати премії України імені Бориса Патона отримали державні нагороди

Урочиста церемонія вручення державних нагород відбулася у Великому конференц-залі Національної академії наук України. Про це ідеться у повідомленні Комітету освіти і науки ВРУ.

Дипломи і почесні знаки лауреатам вручили Президент НАН України, голова Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки академік Анатолій Загородній і Заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров.

До складу авторських колективів премійованих робіт ввійшли науковці НАНУ.

Нагороди, зокрема, за роботу «Створення органічних сполук для сучасної медицини – важливої складової безпеки та обороноздатності України» присуджено завідувачу відділу Інституту органічної хімії НАН України доктору хімічних наук Дмитру Волочнюку та в.о. заступника директора Інституту фізичної хімії ім. Л. В. Писаржевського доктору  хімічних наук Сергію Колотілову.