uk

Київська політехніка долучається до проєкту GIZ ReWarm для пошуку рішень із модернізації систем теплопостачання

КПІ ім. Ігоря Сікорського та проєкт «Реформування сектору централізованого теплопостачання в Україні» / ReWarm підписали Меморандум про взаєморозуміння. Підписання відбулося під час конференції «Централізоване теплопостачання в Україні та ЄС», що зібрала представників міжнародних організацій, профільних міністерств, територіальних громад, комунальних підприємств, виробників обладнання та науковців, повідомили в університеті.

Фахівці Науково-навчального центру декарбонізації енергетики — Енерго-Інноваційного Хабу КПІ долучаться до:

  • консультування громад із питань муніципального енергетичного планування;
  • розроблення рішень стійкого енергозабезпечення;
  • оновлення освітніх програм, організації обмінів і створення цифрової бібліотеки ReWarm для обміну знаннями, розвитку спроможностей і поширення найкращих практик серед зацікавлених сторін.

Університет вже має наукові напрацювання у цьому напрямі. Зокрема, завідувач кафедри автоматизації енергетичних процесів КПІ, професор Володимир Волощук представив дослідження щодо підвищення ефективності теплонасосних установок для декарбонізації галузі.

Захід відбувся за підтримки: Federal Ministry for Economic Affairs and Climate Action ,International Climate Initiative (IKI), Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, Міністерства розвитку громад та територій України, Dixi Group, DTESS.

Наукова експертиза Київської політехніки разом із міжнародним досвідом працюватиме на ефективні рішення для стабільної роботи української енергосистеми.

Читайте також: