uk

ПЕРЕДПЛАТА

Триває передплата на 2024 рік на газету “Світ”

До наших читачів, співтворців газети «Світ»!

Друзі, ми вдячні, що ви з нами. Дякуємо за передплату, за добрі слова, за листи,  за повідомлення, критику і прискіпливий аналіз наших текстів.

Хочемо повідомити вам не-новину: передплата на газету «Світ» (як і на інші видання) не закінчується із завершенням офіційної передплатної кампанії. Хто забув, запізнився, не зміг своєчасно – може надолужити згаяне  і отримувати друковану газету уже з наступного місяця.

Так, в електронних мереж є свої переваги. Але й переваги друкованого видання —  очевидні. Почнемо хоча б із того, що газету можна читати з ліхтариком навіть якщо немає світла. А також — за вранішньою (денною, вечірньою чи нічною) кавою.

До того ж, є статті, яких не досить просто прочитати. До них треба повернутися і подумати. З газетою це зручніше.

Насправді, вільна друкована преса — ознака освіченості і респектабельності країни та її громадян. Це зближує нас із цивілізованим світом. У будь-якій  країні тієї ж Європи  у кіосках та на розкладайках — розмаїття газет і журналів. Це в Україні нині кількість друкованих видань наближається до нуля. Передплата — гарантія виходу газети чи журналу. Передплачуючи газету, ми робимо внесок у європейське майбутнє української друкованої преси.

Зверніть увагу: у зв’язку з реорганізацією ДП «Преса» онлайн-передплату на газету «Світ» на 2024 рік можна зробити тільки на сайті «Укрпошти» https://peredplata.ukrposhta.ua за лінком:

https://peredplata.ukrposhta.ua/index.php?route=product/search&search=40744&type=main

І традиційно — передплату приймають у кожному відділенні «Укрпошти».

Передплатний інтекс в усіх відділеннях зв’язку – 40744

Вартість передплати:

на місяць – 58 грн.

на квартал – 174 грн.

на пів року – 348 грн.

 на рік – 696 грн.

Відкрийте свій “СВІТ”!

Ви також можете відсканувати к’юаркод.