uk

Відбудеться міжнародний форум про сучасні наукові досягнення у агропродовольчій сфері AgriFood Regional Forum

Європейський інститут інновацій і технологій в галузі продуктів харчування (EIT Food) спільно з Тech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» організовують 21 жовтня 2021 року одноденний міжнародний форум про сучасні наукові досягнення у агропродовольчій сфері AgriFood Regional Forum.

Захід спрямований на підвищення обізнаності про світові тенденції розвитку продовольчих ринків, обговоренню перспектив, проблем та інновацій в агрохарчовій сфері України. Учасники ознайомляться з діяльністю, грантовими можливостями і проєктами європейської ініціативи EIT Food.

Регіональний форум відбудеться у форматі круглого столу за участю фахівців агропродовольчої сфери: працівників профільних міністерств, обласних адміністрацій, муніципалітетів, науковців, представників малого та середнього бізнесу, агротех-компаній, успішних стартаперів і початківців. Під час форуму учасники матимуть змогу ознайомитися з можливостями і програмами Європейського інституту інновацій та технологій (EIT), дізнатися про сучасні наукові досягнення у агропродовольчій сфері, ознайомитись з інноваціями, які застосовують сільськогосподарські виробники України, взяти участь у дискусії з питань впровадження харчових інновацій, встановити корисні зв’язки та знайти потенційних партнерів.

Крім того, європейська ініціатива EIT Food презентує свою діяльність, проєкти і можливості (зокрема фінансові), які вона планує здійснювати в агропродовольчій екосистемі України.

Місце проведення заходу – Тech StartUp School Львівської політехніки (вул. Академіка Колесси, 2). Початок о 10:00.

Програма форуму

Реєстрація
 Докладніше Сайт Тech StartUp School