Відбудеться XXIII міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

19–20 травня 2021 року відбудеться XXIII міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті».

Мета зібрання – обговорення проблем і перспектив розвитку використання відновлюваних джерел енергії, електро- та біоенергетичних ресурсів, тепла землі й теплопостачання країни за рахунок енергії сонця, вітру, гідроенергетичних ресурсів, а також реалізації заходів для енергозбереження та енергоефективності.

Тематика конференції:

• енергоефективність;
  • комплексні системи з відновлюваних джерел енергії;
  • вітроенергетика;
  • сонячна енергетика;
  • енергія біомаси;
  • гідроенергетика;
  • геотермальна енергетика;
  • освітня діяльність;
  • воднева енергетика;
  • енергетика довкілля (теплові насоси) ;
  • розумні мережі.

Робочі мови – українська, польська й англійська.

Кінцевий термін подання тез – 15 березня 2022 року.

Організатори:

• Інститут відновлюваної енергетики НАН України;
  • Представництво Польської академії наук в м. Києві;
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Варшавський університет технологій;
  • Громадська спілка «Енергетична асоціація «Українська воднева рада»»;
  • Міжгалузевий науково-технічний центр вітроенергетики Інституту відновлюваної енергетики НАН України;
  • Кафедра ЮНЕСКО «Вища технічна освіта, прикладний системний аналіз та інформатика» при Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Навчально-науковому комплексі «Інститут прикладного системного аналізу» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Національний центр «Мала академія наук України».

Серед гостей заходу – науковці, представники державних структур, навчальних закладів і бізнесу, інвестори та зарубіжні партнери.

Докладніша інформація
Facebook-сторінка події

За інформацією Інституту відновлюваної енергетики НАН України тп прес-служби НАН України