XVI Міжнародна конференція “Проблеми корозії та протикорозійного захисту матеріалів” «Корозія-2022» (Анонс)

7-9 червня 2022 року у Львові відбудеться чергова XVІ Міжнародна конференція з проблем корозії та протикорозійного захисту матеріалів “Корозія–2022”.

Організатори конференції: Європейська корозійна федерація, Національна академія наук України, Міністерство освіти і науки України, Українська асоціація корозіоністів, Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Тематика конференції:

• фундаментальні аспекти корозії та моделювання;
  • корозійно-механічне руйнування матеріалів;
  • корозійнотривкі матеріали та покриття;
  • інгібітори та протикорозійні пігменти;
  • методи досліджень та корозійний моніторинг;
  • протикорозійний захист промислового обладнання;
  • корозія обладнання альтернативної енергетики.

Матеріали доповідей будуть опубліковані у спецвипуску журналу «Фізико-хімічна механіка матеріалів». Кращі статті, які містять нові, оригінальні результати, будуть відібрані для опублікування у журналі “Materials Science” (Scopus).

Терміни:

• подача заявок і тез  доповідей до – 01.03.2022 р.;
  • представлення статей до – 01.04.2022 р.;
  • рецензування та редагування статей до – 20.04.2022 р.;
  • формування програми конференції до – 15.05.2022 р.

Контакти Організаційного комітету:

Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України (м. Львів, вул. Наукова, 5),  т. (032) 263-80-96, (032) 229-63-85), e-mail: corrosion2022.lviv@gmail.com.Більше інформації – на офіційному сайті конференції.

За інформацією Фізико-механічного інституту ім. Г.В. Карпенка НАН України та прес-служба НАН України