На щорічному европейському онкологіному конгресі ESMO 2023, який зібрав понад 40 тисяч лікарів-онкологів, відділ торако-абдомінальної онкології Національного інституту раку презентував результати 4 важливих досліджень:
- Cancer care during armed conflict: дослідження про перший рік міжурядової ініціативи з евакуації пацієнтів на лікування закордоном.
- Barriers and facilitators of physician involement in clinical oncology database management in Ukraine: дослідження факторів, що впливають на участь лікарів у керуванні базами даних.
- Two wars at time. Fight against cancer during war time. Experience of Ukraine: дослідження про досвід України у лікуванні раку під час війни.
- War and the Fragility of anticancer drug supply networks in Ukraine: дослідження забезпеченості протипухлинними ліками в умовах війни.
Ці наукові дослідження є ключовими у з’ясуванні впливу війни на надання онкологічної допомоги в Україні.
Наукові дослідження про вплив війни на надання онкологічної допомоги населенню Україні – є пріоритетним науковим напрямком Національного інституту раку останні 2 роки. Доповіді на міжнародних конференціях та опубліковані статті в наукових журналах з теми “Рак і війна” є важливою професійною комунікацією, щоб донести міжнародній медичній спільноті наш досвід.
Читайте також:
- Енергетична система України стане більш стійкою і надійною
- Цифрові рішення для енергетики
- Як Україні стати інноваційним центром Східної Європи
- Сергій ПАСКЕВИЧ: У жодній ситуації, навіть тій, що здається безвихідною, не можна опускати руки
- Картографи міжзоряних шляхів
- Це наче людству подарували новий крутий конструктор