uk

Відбудеться ІІІ Міжнародна конференція «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір»

17 травня 2024 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» в онлайн-режимі відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія екологічної безпеки України: соціально-економічний та правовий вимір». Організатором наукового зібрання є кафедра цивільного права та процесу Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти.

Метою проведення заходу буде обмін досвідом та обговорення актуальних теоретичних і прикладних проблем екологічного права, сучасних викликів у сфері забезпечення екологічної безпеки, реформування вітчизняного екологічного законодавства, апробація іноземного досвіду.

Головні напрями роботи конференції

  1. Теоретичні проблеми еколого-правової науки
  2. Правові основи сучасної політики України у сфері екологічної безпеки
  3. Правове становище органів управління у сфері екології
  4. Проблеми та перспективи формування стратегії екологічної безпеки України

До проведення заходу запрошують наукових, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти, наукових установ, студентів, аспірантів, докторантів, практичних працівників у сфері екології, представників органів публічного управління.

Для участі у конференції необхідно не пізніше 26 квітня 2024 року надіслати оргкомітету електронний варіант заявки і текст доповіді.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.

Інформаційне повідомлення конференції

Читайте також: