Розподіл студентів-медиків в інтернатуру стане рейтинговим

Цьогоріч розподіл випускників медичних вишів в інтернатуру буде рейтинговим і проводитиметься комісією закладу вищої освіти.

Відповідна норма затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я, який вносить зміни до правил вступу в інтернатуру.

МОЗ поінформує медичні заклади освіти про вакантні посади лікарів-інтернів у різних регіонах та за різними спеціальностями.

Університети мають розмістити цю інформацію на своїх офіційних сайтах протягом пʼяти днів після її отримання.

Розподіл відбувається на підставі конкурсного балу, тобто найбільшу кількість місць для вибору матиме той, хто краще вчився.

Водночас у 2024 році буде змінена формула обрахунку конкурсного бала.

Так, тепер до уваги братимуть додатково результати КРОК-1, крім того, збільшено частку результату КРОК-2 та зменшено частку середнього бала.

Якщо у вступників виявиться однаковий конкурсний бал, вищими у рейтингу будуть ті, хто має кращий результат складання тестового іспиту КРОК-2.

Заклад вищої освіти має розмістити на своєму сайті рейтинговий список випускників не пізніше, ніж за три дні до засідання комісії.

Засідання комісії відбуватиметься із забезпеченням відеотрансляції та відеофіксації. Відеозапис засідання зберігатиметься протягом року.

Студенти мають отримати пропозиції розподілу не пізніше, ніж за два тижні до закінчення здобуття вищої освіти.

Навчатися в інтернатурі коштом держбюджету зможуть як студенти контрактної, так і бюджетної форм навчання.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ