ХV З’їзд Українського ботанічного товариства (АНОНС)

30 вересня – 4 жовтня 2024 року в Івано-Франківську триватиме ХV З’їзд Українського ботанічного товариства. Серед організаторів зібрання – Інститут ботаніки імені М.Г. Холодного НАН України. Місцеві організатори – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника та Херсонський державний університет, релокований із Херсона до Івано-Франківська.

Програма з’їзду передбачає пленарне та секційні засідання, екскурсії, а також звітно-виборчу сесію.Щоби долучитися, потрібно до 1 червня 2024 рокузаповнити реєстраційну онлайн-форму і надіслати тези доповіді на електронну скриньку секретаря організаційного комітету кандидата біологічних наук Надії Капець: ubscongress2024@gmail.com

Тези приймаються з усіх напрямів ботаніки та мікології, зокрема з таких як:

• систематика, флористика та географія судинних рослин;
  • фікологія (альгологія);
  • бріологія;
  • ліхенологія;
  • мікологія;
  • геоботаніка та екологія;
  • флористичні та мікологічні знахідки;
  • морфологія та анатомія;
  • охорона рослинного світу та довкілля;
  • біотехнологія, фізіологія та біохімія;
  • клітинна та молекулярна біологія;
  • селекція та інтродукція;
  • ресурсознавство;
  • історія наукових досліджень;
  • наукові колекції рослин та грибів;
  • ботаніка та мікологія у вищій школі;
  • громадська наука та популяризація наукових знань.

Тези доповідей буде оприлюднено до початку з’їзду на інтернет-сторінці Українського ботанічного товариства.

ПЕРШИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ