В університеті Шевченка пройде Літня наукова школа медичного права: відкрито реєстрацію

Кафедра службового та медичного права ННІП КНУ імені Тараса Шевченка та Навчально-науковий центр медичного права Навчально-науковий інститут права КНУ імені Тараса Шевченка запрошують до участі у Літній науковій школі медичного права.

Дата проведення: 5-7 червня 2024 року

Цього року Літня наукова школа медичного права присвячена соціально-психологічному забезпеченню ветеранів, військовослужбовців та захисників України.

Упродовж трьох днів будуть досліджуватися:

▪️ актуальні питання стану та перспектив соціально-психологічного забезпечення військовослужбовців, ветеранів та захисників України в умовах сучасних суспільних викликів та загроз,

▪️ впровадження кращого міжнародного та вітчизняного досвіду,

▪️ підвищення якості соціально-психологічної підготовки та підтримки військовослужбовців, ветеранів та захисників.

Реєстрація участі у Літній науковій до 3 червня 2024 року https://forms.gle/ExRciDTuNje7n4pA7

Після реєстрації Ви отримаєте програму заходу та посилання на платформу ZOOM.

Місце проведення: м. Київ, вул. Володимирська, 60, (Головний корпус), зала засідань Вченої ради ННІ права (ауд. 253).

Час – за окремим розкладом.

Форма – змішана: онлайн, офлайн.