Інтерв’ю з завідувачкою відділу загальної та ґрунтової мікробіології Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України доктором біологічних наук Людмилою Білявською

Вибухи, пожежі внаслідок падіння снарядів, токсичні речовини від паливної системи ракет, переміщення важкої військової техніки – все це і не тільки руйнує українські ґрунти та у перспективі створює загрозу токсичного впливу на сільськогосподарську продукцію, яка на них вирощується.

Проблема забруднення ґрунтів внаслідок бойових дій та перспективи і способи їх відновлення стали темою обговорення чергового випуску програми «Про науку. Компетентно» (ведучий – академік НАН України Володимир Семиноженко), що виходить на YouTube-каналі НАН України. Гостею програми стала завідувачка відділу загальної та ґрунтової мікробіології Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України доктор біологічних наук Людмила Білявська.