Заклади освіти отримали можливість формувати довідки для ТЦК

Заклади освіти отримали можливість формувати довідки про студентів за даними ЄДЕБО для отримання відстрочки під час здійснення військового обліку в ТЦК.

Така можливість була реалізована Державним підприємством «Інфоресурс» за участі Міністерства освіти і науки.

Форма довідки визначена Порядком проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

У формі довідки тепер обов’язково зазначається, чи поточне здобуття освіти не порушує послідовності, визначеної ч. 2 ст. 10 Закону України «Про освіту».

Для отримання такої довідки студентам денної або дуальної форми навчання необхідно звернутися до свого закладу освіти.

Перевірити достовірність довідки можна на сайті ЄДЕБО, вказавши її номер та РНОКПП студента, або скориставшись QR-кодом, вказаним на виданій довідці.