Нова група курсу “Інженерія безпілотних систем” завершила навчання

Нова група курсу “Інженерія безпілотних систем” завершила навчання та здала кваліфікаційний іспит в КПІ. Всі курсанти отримали свідоцтво та кваліфікацію, ідеться у дописі Sikorsky Challenge.

Таким чином за період з травня 2023 по травень 2024 року кваліфікованими спеціалістами стали 132 випускники.

До реалізації програми залучені як викладачі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», так і фахівці провідних українських компаній. Зокрема керівних групи профільних підприємств та популяризатор роботобудування в Україні, Єгор Шишенок, який став головним організатором та куратором курсу.

Курс «Інженерія безпілотних систем» є унікальним завдяки поєднанню наукового підходу у вивченні процесів, на яких базується робототехніка, та практичних занять, які дозволяють курсантам ознайомитися з існуючими зразками техніки.