Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України запрошує на дні відкритих дверей (АНОНС)

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України запрошує студентів молодших курсів на дні відкритих дверей, які відбудуться 11 та 13 червня 2024 року.

Це стане чудовою можливістю:

• Дізнатися більше про роботу одного з провідних наукових інститутів України, що займається дослідженнями в галузі онкології, експериментальної патології та радіобіології;
  • Ознайомитися з методами та модельними системами, що використовуються для досліджень;
  • Відвідати дослідницькі лабораторії та ознайомитися з їх устаткуванням
  • Поспілкуватися з молодими вченими інституту та отримати відповіді на питання, що Васцікавлять;
  • Зрозуміти, як плануються та здійснюються наукові дослідження

День відкритих дверей – це унікальна можливість стати частиною світу науки та інновацій!

Дата: 11 та 13 червня 2024 року
Час: 11:00 – 15:00

Місце: м. Київ, вул. Васильківська, 45

Контактні особи:
ЗАДВОРНИЙ Тарас +380997949131; Мушій Олександр +380967050279Додаткова інформація на сайті Інституту у розділі «Новини»