Викладач і студенти столичного вузу розробили прилади для моніторингу повітря

Якість повітря – важливий параметр забезпечення комфортного життя, особливо у великих індустріальним містах.

В’ячеслав Борецький, доцент кафедри радіотехніки та радіоелектронних систем Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУТШ разом зі студентами розробили прилади, що дозволяють вимірювати якість повітря та в режимі реального часу передавати дані для користувачів, повідомляють в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

Спільно з компанією ЛУН науковці та студенти КНУ створили «ЛУН Місто Air» – інтерактивну карту, за допомогою якої можна дізнатися про рівень забруднення повітря та подивитися статистику за останній місяць.

Проєкт народився в КНУ і на сьогодні є невіддільною частиною екосистеми понад 10 міст України.