Троє харківських політехніків вибороли звання переможців міського конкурсу «Молода людина року 2024»

Серед них: старша викладачка кафедри ливарного виробництва НТУ «ХПІ» представниця партійного молодіжного руху Юлія Петрова (номінація «Громадська діяльність»),  доцент кафедри передачі електричної енергії НТУ «ХПІ» Дмитро Данильченко (номінація «Наукова діяльність»), аспірантка кафедри хімічної техніки та промислової екології НТУ «ХПІ» багаторазова чемпіонка Європи з пара-армрестлінгу Юлія Гадаєва ( номінація « «Фізична культура та спорт»).  Переможців нагородив харківський міський голова Ігор Терехов. Захід відбувся 7 червня 2024 року.

Цього року конкурс проводився в 11-ти номінаціях: «Учні закладів загальної середньої освіти», «Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти», «Студенти закладів фахової передвищої освіти», «Студенти (курсанти) закладів вищої освіти», «Наукова діяльність», «Культура та мистецтво», «Фізична культура та спорт», «Діяльність у невиробничій сфері», «Діяльність у галузі виробництва, підприємництва», «Громадська діяльність», «Волонтерська діяльність». Старша викладачка кафедри ливарного виробництва НТУ «ХПІ» представниця партійного молодіжного руху Юлія Петрова перемогла в номінації «Громадська діяльність»,  доцент кафедри передачі електричної енергії НТУ «ХПІ» Дмитро Данильченко виборов перемогу в номінації «Наукова діяльність», а  аспірантка кафедри хімічної техніки та промислової екології НТУ «ХПІ» багаторазова чемпіонка Європи з пара-армрестлінгу Юлія Гадаєва завоювала перемогу в номінації « «Фізична культура та спорт».

Вітаємо харківських політехніків з перемогою і пишаємося ними!  Бажаємо їм подальших досягень!

Довідка:

Конкурс «Молода людина року» проводиться в рамках реалізації міської програми «Молодь Харкова». Мета конкурсу  —  підтримка обдарованої та талановитої молоді, заохочення вагомих досягнень молодих фахівців у виробничій, науковій і творчій діяльності, а також у різних сферах суспільного життя. Організатор – Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

За матеріалами сайту Харківської міської ради.