В’єтнам пропонує 40 стипендій на 2024/25 навчальний рік

Уряд Соціалістичної Республіки В’єтнам пропонує студентам та науковцям стипендії на навчання на 2024/25 навчальний рік.

Зокрема, це 25 стипендій для здобуття вищої освіти за освітніми рівнями «бакалавр» і «магістр», 10 стипендій для навчання в аспірантурі та 5 стипендій для наукового стажування.

Стипендія покриває витрати на навчання, яке проводиться в’єтнамською мовою, і проживання студентів.

Студенти, які не володіють в’єтнамською мовою, мають можливість пройти 1-річний курс мовної підготовки.

Охочі взяти участь у конкурсі мають ознайомитись з переліком необхідних документів, аплікаційною формою встановленого зразка та списком в’єтнамських закладів вищої освіти, що прийматимуть українських студентів.

Заявки, підготовлені відповідно до вимог в’єтнамської сторони, мають бути подані в Міністерство освіти і науки України в електронному та паперовому форматах до 21 червня 2024 року.