Київська школа економіки пропонує 20 грантів на магістерку з мікро- й наноелектроніки

Київська школа економіки (KSE) разом із Мінцифри й Цюрихською політехнікою (ETH Zurich) відкриває 20 грантових місць на магістерську програму «Мікро- та наноелектроніка». Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Telegram.

«Готуємо нове покоління інженерів мікроелектроніки. Чипи — це основа цифрових продуктів, якими люди постійно користуються, — від смартфонів до побутової техніки. Попит на мікрочипи у світі значно перевищує ту кількість, яку зараз виробляють. Для нас це шанс стати однією з країн-виробників. Але для цього, звісно, потрібні спеціалісти», — написав він.

Податися на програму можуть студенти-бакалаври технічних напрямів або інженери з електроніки, які хочуть розширити знання та експертизу. Навчання почнеться 2 вересня 2024 року, триватиме 1 рік та 4 місяці в онлайн- та офлайн-форматах.

«Надаємо 20 грантових місць для найкращих вступників на основі внутрішнього фахового іспиту. Якщо ви маєте впевненість у своїх силах — залишайте заявку та пройдіть процедуру відбору на грантову програму», — закликають на сайті KSE.

Серед навчальних курсів, які будуть на програмі:

— Фізика напівпровідників;
— Фізика приладів;
— Схемотехніка;
— Communication Systems;
— Algebra and Error Correcting Codes;
— Network Security;
— Discrete Event Systems;
— Professional English.

Куратор програми — Ярема Максим, доцент кафедри інформаційних технологій та електроніки у швейцарському ETH Zürich.