Викладачів ВНЗ запрошують долучитися до презентації інсталяції CTF платформи для змагань та навчання від команди ХНУРЕ

21 червня о 16:00 інженери кафедри Інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського Роман Капуста та Володимир Порохняк продемонструють встановлення та налаштування CTF платформи. За численними запитами слухачів семінарів USAID Cybersecurity Activity, представники Харківського національного університету радіоелектроніки підготували демонстрацію технічних інструкцій, які допоможуть усім зацікавленим ЗВО легко засвоїти налаштування платформи.

Модераторка заходу: Марина Євдокименко, докторка технічних наук, професорка Інфокомунікаційної інженерії ім. В.В. Поповського.

Участь у події на платформі Zoom можлива за умови попередньої реєстрації за посиланням .

Семінар є частиною заходів з популяризації регіональної лабораторії з кібербезпеки, створеної за підтримки Проєкту USAID Кібербезпека на базі Харківського національного університету радіоелектроніки.

Читайта також: