Консорціум під керівництвом Технічного університету Варни проводить третю конференцію CloudEARTHi

Консорціум під керівництвом Технічного університету Варни проводить третю конференцію CloudEARTHi, що підкреслює важливу роль вищої освіти у сприянні сталому розвитку та інноваціям через глибинні технології. Тема цьогорічної конференції – Глибинні технології та академічна освіта: стимулювання європейського підприємництва та сталого розвитку.

Конференція відбудеться у Варні, Болгарія, з 27 по 29 червня 2024 року.

Для онлайн-участі, будь ласка, скористайтеся наступним Zoom.

(Ідентифікатор зустрічі: 622 3635 5122; Пароль: 100505).

Для участі на місці, будь ласка, завітайте до місця проведення конференції.

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму.

Київський академічний університет, будучи частиною організаційної команди, проводить воркшоп «Як технології проходять першу долину смерті?»

Проходження шляху від інноваційної ідеї до масового виробництва і ринкового успіху пов’язане зі значними ризиками. Цей шлях описується дев’ятьма рівнями технологічної готовності (TRL), де Рівень 1 представляє концепцію, а Рівень 9 означає масове виробництво. На нашому воркшопі ми розглянемо, як різні національні та міжнародні організації визначають TRL.

Однією з критичних проблем, яку ми розглянемо, є розрив між науково-дослідними роботами (R&D) та інноваційними дослідженнями (R&I), що часто призводить до провалу перспективних технологій під час переходу з лабораторії до виробництва. Ми дослідимо ефективні стратегії подолання цього розриву. Крім того, ми розглянемо питання недостатнього фінансування, що є поширеною перепоною, відомою як «долина смерті», яка перешкоджає переходу від ранніх стадій розробки до комерціалізації. Наш воркшоп надасть інформацію про різноманітні джерела фінансування, доступні як для наукових команд, так і для стартапів.

Учасники отримають цінні ресурси та практичні приклади, включаючи практичне групове завдання із розгляду реального кейсу виведення інноваційного продукту на ринок. Приєднуйтесь до нас, щоб отримати знання та інструменти, необхідні для подолання цих викликів і успішного впровадження вашої технології на ринок.

Віра Філатова, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник відділу фізики фазових перетворень та керівник проектної та інноваційної групи Інституту фізики металів ім. Г.В. Курдюмова НАН України. Лауреат премії Президента України для молодих учених. Досвідчений у сфері трансферу технологій.

Олена Ципліцька, доктор економічних наук, доцент, керівник Лабораторії відкритих інновацій Київського академічного університету. Має понад 5 років досвіду досліджень у сфері інноваційного промислового розвитку та управління інноваційними проектами. Олена є автором та тренером програми пре-інкубації «Бустер інноваційних проектів» для науковців наукових установ НАН України. Була членом стартапу в сфері глибинних технологій Carbopulse. Має досвід у дослідженні ринку та фінансовому плануванні інноваційних проектів.

Повну програму конференції можна знайти на її вебсайті.