Науково-практичний круглий стіл з теорії та практики арбітражу «Погляд арбітражу в українському контексті» (АНОНС)

27 червня 2024 року відбудеться науково-практичний круглий стіл з теорії та практики арбітражу «Погляд арбітражу в українському контексті» у зручному форматі в онлайн режимі на платформі ZOOM. Організатор: Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України за участі Асоціації приватних виконавців України, Асоціаціїрозвитку суддівського самоврядування (Україна).

Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України запрошує взяти участь у дискусіях за такими тематичними орієнтирами:

• актуальні питання інвестиційних арбітражів проти росії;
  • міжнародні перспективи обходу Державного імунітету;
  • американська практика арбітражів і погляд з точки зору американського законодавства;
  • проблемні питання примусового виконання рішень національних судів про відшкодування шкоди, завданої російською агресією;
  • конфіскація заморожених активів та ризики, які пов’язані з цим;
  • статистика виконавчих проваджень проти росії в Україні, а також головні перепони, що ускладнюють процедуру;
  • практика виконання рішень іноземних арбітражів;
  • судова практика українських судів при розгляді справ про стягнення збитків з рф.

Оргкомітет заходу: директор Інституту економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАНУкраїни член-кореспондент НАН України Володимир Устименко; заступник завідувача відділу проблем модернізації господарського права та законодавства Інституту економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України доктор юридичних наук Тетяна Гудіма; адвокат Олександр Черних.

Експерти:

Панель 1. Можливості арбітражу, правові перспективи. 13:00 Лондон / 15:00 Київ

27 червня 2024 року відбудеться науково-практичний круглий стіл з теорії та практики арбітражу «Погляд арбітражу в українському контексті» у зручному форматі в онлайн режимі на платформі ZOOM. Організатор: Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України за участі Асоціації приватних виконавців УкраїниАсоціаціїрозвитку суддівського самоврядування (Україна).

• актуальні питання інвестиційних арбітражів проти росії;
  • міжнародні перспективи обходу Державного імунітету;
  • конфіскація заморожених активів та ризики, які пов’язані з цим;
  • практика виконання рішень іноземних арбітражів;

Експерти:

Панель 1. Можливості арбітражу, правові перспективи. 13:00 Лондон / 15:00 Київ

Модератор: Лукас Містеліс (професор Лондонського університету королеви Марії)

– Aлександр Скард (Директор з юридичних питань, Kennedys Law);

– Тетяна Нестерчук (Баристер, Лондон);

– Уляна Бардин (Адвокат, Нью-Йорк).

Панель 2. Виконання арбітражних рішень проти Росії: перспективи.

14.30 Лондон/ 16.30 Київ

Модератор: Андрій Стеценко (Адвокат, Україна)

– Ольга Верба (Член експертно-наукової ради Асоціації приватних виконавців України; доцент, Львівський державний університет внутрішніх справ);

– Олександр Фролов (Адвокат, Україна);

– Іван Жаботинський (Приватний виконавець, Україна);

– Арменак Оганесян (Адвокат, Україна);

– Юлія Бездоля (Суддя, голова Асоціації розвитку суддівського самоврядування).Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму