«Харківський квантовий семінар» запрошує на чергову лекцію

«Харківський квантовий семінар» запрошує на чергову лекцію, яка відбудеться 25 червня 2024 року о 16:00 в онлайн форматі, інформує НАН України.

Лектор: проф. Роджер Мелко (Інститут теоретичної фізики «Периметр» і Університет Ватерлоо, Онтаріо, Канада) отримав ступінь доктора філософії в Каліфорнійському університеті в Санта-Барбарі у 2005 році. Його дослідження включають розробку комп’ютерних стратегій для теоретичного вивчення квантових матеріалів, атомної матерії та квантових інформаційних систем.

Тема доповіді:

«Мовні моделі для квантових комп’ютерів» (Language Models for Quantum Computers)

Організатори заходу:

Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України (д.ф.-м.н. С.М. Шевченко) та Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» (д.ф.-м.н. А.Г. Сотніков).ZOOM LINK

Conference ID: 84858248436

Conference code: 929397Детальна інформація: Kharkiv Quantum Seminar