Літня школа «AI for Defence: Drones, Security, and Disinformation»

Учасники ознайомляться з основами технологій посилення обороноздатності й роботи з дронами, дослідять різноманітні аспекти цих технологій, зокрема використання дронів у військовій справі, застосування алгоритмів штучного інтелекту, можливості автономної навігації тощо.

Також будуть розглянуті практичні аспекти, як-от збирання та програмування дронів, налаштування систем управління польотом.

Окремий напрям школи — боротьба з дезінформацією від Міністерства цифрової трансформації України.

Літня школа складатиметься з двох блоків:

24–27 червня — лекції та майстер-класи від висококваліфікованих експертів і спеціалістів за трьома напрямами:

• Апаратне забезпечення дронів
  • Штучний інтелект та алгоритми для дронів
  • Штучний інтелект для боротьби з дезінформації.

28–29 червня — хакатон, де учасники працюватимуть над груповим проєктом і представлять результат перед суддями.

️️️️️ Більше — за посиланням.