Науковці організовують міжнародну конференцію до 28-річчя Конституції України

26 червня 2024 року в Інституті держави і права імені В.М. Корецького НАН України (Київ, вул. Трьохсвятительська, 4) відбудеться міжнародна науково-практична конференція «28-річчя Конституції України: досвід, воєнні випробування та повоєнний ренесанс». Анонсували захід організатори – Національна академія наук України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України та Національна академія правових наук України.

Зібрання об’єднає науковців, політиків, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, юристів-практиків, докторантів, аспірантів і всіх, хто цікавиться проблемами сучасного конституціоналізму та конституційного розвитку України.

Тематичні напрями конференції

• Роль Конституції у формуванні сучасної України: досвід, сучасність, перспективи.
  • Конституція України: воєнні випробування та сучасні виклики.
  • Конституція України та сучасний конституціоналізм: національна ідентичність і євроінтеграційні прагнення.
  • Конституційні засади реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору.
  • Конституційно-правовий механізм реалізації й захисту прав та свобод людини і громадянина в умовах воєнного стану.
  • Конституційно-правове забезпечення державного суверенітету та територіальної цілісності в умовах воєнного стану та повоєнного відновлення України.
  • Конституційно-правове регулювання повоєнного відновлення України.

Робочі мови: українська, англійська.

Початок – об 11:00.

Формат – змішаний (офлайн і онлайн).