Стартує прийом заявок на п’ятитижневу практичну програму Science2Business, яка є проєктом Seeds of Bravery

Програма спрямована на підтримку українських вчених, які хочуть монетизувати власні дослідження і проєкти та перетворити їх в інноваційний бізнес.

Програма включає лекції, воркшопи, хакатони та підтримку від досвідчених спікерів/-ок та менторів/-ок. Science2Business допоможе з:

📍основами підприємництва;

📍дизайн-мисленням;

📍створенням життєздатного продукту;

📍навичкам просування ідеї та бізнес-спілкування;

📍валідацією ідей;

📍створенням структури бізнес-модеделі.

Під час фінального дня програми учасники та учасниці запітчать свою ідею потенційним партнерам. Відбір першої когорти з 50 науковців і науковиць триватиме до 10 липня, 18:00.

Досвідом та експертизою ділитимуться:

🌟Поліна Лішко, професорка клітинної біології та фізіології

Університету Вашингтона, Сент-Луїс, стипендіатка програми

МакАртурів;

🌟Лауринас Браскус, консультант з інновацій Науково-технологічного

парку Sunrise Tech Park у Вільнюсі;

🌟Богдан Хомич, керівник продуктової команди та відповідальний за комерціалізацію в R&D, SoftServe;

🌟Каспер Суомалайнен, консультант зі стартапів в Університеті Aalto, тренує стартапи у сфері фандрейзингу, пітчингу та комунікації.

Для кого?

Науковці та науковиці, які мають ідеї у галузях:

▪️Агротехнології;

▪️Біотехнології;

▪️Екологічні технології;

▪️Енергетика;

▪️Інформаційні та комунікаційні технології;

▪️Космічні технології;

▪️Матеріалознавство і фізика;

▪️Освітні технології;

▪️Охорона здоров’я;

▪️Робототехніка;

▪️Технології подвійного призначення;

▪️Хімія.

📍Формат: Онлайн

Деталі та заявка для участі за посиланням: https://innovate.com.ua/science2business/

Science2Business є проєктом Seeds of Bravery та реалізується Innov8 у партнерстві з Aalto University , EIT Health , Erasmus Centre for Entrepreneurship. Ініціатива втілюється за фінансової підтримки Європейського Союзу через Європейську інноваційну раду.