Українців запрошують підтримати бібліотеки, даруючи книги

Платформа для культурних та соціальних проєктів «Експеримент» оголосила про запуск нової програми, спрямованої на допомогу бібліотекам України у поповненні їхніх фондів актуальною літературою.

Проєкт «Інформаційна підтримка бібліотек» пропонує бібліотекам безкоштовну допомогу у пошуку книгодарувальників.

Так бібліотеки зможуть отримати нові книжки, журнали й інші матеріали, які допоможуть їм краще обслуговувати своїх користувачів і задовольняти читацькі запити.

Команда ГО «Експеримент» також долучилася до підтримки і вже закупила набори книжок для декількох бібліотек.

Як допомогти бібліотеці

• Відвідайте сторінку проекту.
  • Перейдіть на сторінку проєкту «Підтримка бібліотек».
  • Оберіть бібліотеку. (На сторінці проєкту ви знайдете список бібліотек, які беруть участь у програмі. Ознайомтеся з інформацією про кожну бібліотеку й оберіть ту, яку ви хочете підтримати).
  • Виберіть книги. (Кожна бібліотека має власний список, у якому перелічені необхідні книжки. Оберіть із цього списку книги, які хочете подарувати).
  • Зв’яжіться з бібліотекою. (Після того як ви оберете книжки, зв’яжіться з бібліотекою, щоб домовитися про доставку вашого подарунку. Контактну інформацію ви знайдете на сторінці бібліотеки (вказано електронну пошту та сторінки у соцмережах відповідної бібліотеки).

Пам’ятайте:

• Ви можете подарувати будь-які книжки, які вважаєте корисними та цікавими для читачів бібліотеки.
  • Не обов’язково дарувати всі книжки зі списку. Ви можете подарувати стільки, скільки зможете чи хочете.
  • Кількість бібліотек, яким можна дарувати, не обмежена!
  • Ваш подарунок буде корисною і цінною допомогою бібліотеці та її читачам.

Станьте спонсором бібліотеки і зробіть свій внесок у розвиток української культури! Давайте підтримувати і відновлювати наші бібліотеки!