Українських науковців запрошують на семестрове навчання до США

Програма Global MIT At-Risk Fellows (GMAF) пропонує українським викладачам і дослідникам можливість протягом одного семестру ознайомитися з роботою Массачусетського технологічного інституту.

Це пілотна програма для українських науковців, які зараз працюють або працювали нещодавно в українських університетах чи Академії наук України.

Кандидати на участь у програмі можуть наразі проживати в Україні (з правом виїзду за кордон) або перебувати за межами країни.

Массачусетський технологічний інститут покриває витрати, пов’язані зі стипендією GMAF, включаючи проїзд, проживання, візи, медичне страхування, навчальні матеріали, а також загальну стипендію.

Стипендіати, відібрані комітетом програми, проведуть семестр в Массачусетському технологічному інституті.

Кожен з них працюватиме в парі з радником факультету Массачусетського технологічного інституту у своїй галузі та матиме можливість спостерігати за дослідницькою роботою чи заняттями, які проводить їхній радник або інший викладач.

Процес подання заявок на наступний весняний семестр триває до 1 серпня 2024 року.