Після прийняття цій стандарт буде встановлювати вимоги до екологічних характеристик дитячих садочків, шкіл та інших навчальних закладів, адміністрацій, лікарень та інших громадських будівель і стане одним з інструментів для зеленої відбудови України. Вимоги стандарту спрямовані на економію енергії та ресурсів, зниження негативного впливу на довкілля та підвищення комфорту, розповіли у вищому навчальному закладі.
Положення проєкту стандарту враховують принципи Нового Європейського Баухаусу, а також положення міжнародних стандартів зеленого і сталого будівництва таких як BREEAM, LEED, DGNB та інші.
Поки триває обговорення проєкту першої редакції, розробники обговорили питання роботи над другою редакцією документу з врахуванням отриманих коментарів і реалізацію пілотної сертифікації яка дозволить вдосконалити стандарт за результатом практичного застосування.
Сертифіковані проєкти енергоефективного зеленого будівництва матимуть перевагу в отриманні фінансової допомоги відбудови, тому що відповідатимуть вимогам потенційних донорів до енергетичної ефективності, кліматичної та екологічної сталості.
Бажаю розробникам вдалої реалізації всього запланованого для підтримки європейської інтеграції в будівництві та відбудови за принципом краще ніж було.
Долучитись до обговорення можна за посиланням http://surl.li/akyerl
Читайте також:
- Позбутись ілюзій, щоб вистояти і перемогти
- Науковці Франції закликають об’єднуватися проти ультраправих
- Серце під контролем
- Штучний інтелект: тренди, перспективи, ризики
- Українська лінія на синхротроні в Кракові: першим дослідникам приготуватися
- Ультраправий ухил Європи: наслідки для науки
- Премію Темплтона присуджено Пумлі Гободо-Мадікізелі, за розвиток знань про відновлення після травми
- Книга про забутого українського піонера дослідження пробіотиків
- На словах – засуджуємо, на ділі – співпрацюємо?