НТУ «ХПІ» став єдиним українським закладом вищої освіти, який увійшов до міжнародного консорціуму університетів «UNINOVIS Alliance». Такий результат став наслідком успішного співробітництва Харківського Політеху з Університетом Вюрцбурга-Швайнфурта (Німеччина) протягом останніх років: активних обмінів студентів і викладачів, участі у міжнародних конференціях тощо, ідеться у дописі навчального закладу.
Альянс відкриває нові можливості для харківських політехніків у розвитку міжнародної співпраці, покращенні якості освіти, збільшенні доступу до передових наукових досліджень. UNINOVIS об’єднує 8 європейських університетів у Франції, Литві, Німеччині, Фінляндії, Іспанії, Італії, Албанії та України. Серед основних цілей консорціуму: збереження Європи на передовій цифрових процесів; просування сучасної педагогіки та інновацій; створення транс’європейського центру для розширення взаємодії між членами Альянсу та європейським суспільством. Координатор UNINOVIS –Університет Сорбонна Паріж Норд у Франції.
Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» став єдиним українським закладом вищої освіти, який приєднався до міжнародного консорціуму університетів «UNINOVIS Alliance». Це значне досягнення для всіх учасників проєкту та свідчення плідної співпраці з міжнародними партнерами Харківського Політеху, зокрема з Університетом Вюрцбурга-Швайнфурта (THWS).
Глибоку вдячність президенту THWS професору доктору Жану Майеру за його непохитну підтримку висловив ректор НТУ «ХПІ» професор Євген Сокол. «Отримання фінансування від ЄС для проекту UNINOVIS Alliance є важливим кроком у зміцненні нашої міжнародної співпраці та розвитку інноваційних рішень. Ми високо цінуємо підтримку наших партнерів і віримо, що ця співпраця принесе значні переваги нашим студентам, викладачам та дослідникам», – зазначив ректор Харківського Політеху.
Президент Університету Вюрцбурга-Швайнфурта професор Жан Майер також висловив своє захоплення успіхом проєкту: «Ми раді, що наша спільна заявка на фінансування була успішною. Це відкриває нові можливості для співпраці між нашими університетами та сприятиме розвитку інновацій у галузі освіти і наукових досліджень. Ми з нетерпінням чекаємо на реалізацію нових ідей та планів та подальше зміцнення наших відносин. Ми раді, що цей далекосяжний проєкт ще більше зміцнить нашу співпрацю. Найближчим часом французькі лідери консорціуму офіційно повідомлять про всіх асоційованих партнерів альянсу. Ми дуже задоволені цим успіхом, якого ми довго і наполегливо досягали».
“Команда нашого університету надзвичайно рада і перебуває в стані радісного очікування початку нашої співпраці! Такий видатний результат є наслідком нашого успішного співробітництва протягом останніх кількох років. Успішний та активний обмін студентами і викладачами, участь у міжнародних конференціях та наукових проєктах зумовили той неймовірний рівень довіри, завдяки якому наш університет мав честь бути включеним у консорціум UNINOVIS. Дякуємо всім колегам університетів-партнерів за продуктивну роботу над створенням проєкту UNINOVIS!” – прокоментував приєднання до консорціуму координатор проекту UNINOVIS Alliance від НТУ “ХПІ” Денис Мешков.
Слід відзначити, що UNINOVIS Alliance об’єднує вісім європейських вищих навчальних закладів у Франції, Литві, Німеччині, Фінляндії, Іспанії, Італії, Албанії та України. Серед них: Hochschule für angewandte Wissenschaften Würzburg-Schweinfurt (Німеччина); Universität Sorbonne Paris Nord (Франція); Universität von Kampanien Luigi Vanvitelli (Італія); Hochschule für angewandte Wissenschaften Kaunas (Литва); Universität von Malaga (Іспанія); Kauno kolegija Higher Education Institution (Албанія); National Technical University «Kharkiv Polytechnic Institute»(Україна). Координатор Альянсу –університет Sorbonne Paris Nord у Франції.
Читайте також:
- Особливості національного входження у відкриту науку
- Як трансформувати морське сміття в нові речі?
- Стоїмо, б’ємося , переможемо
- Кінець «літнього часу», або як Руслан Стефанчук переміг Бенджамена Франкліна
- Енергетика: рецепти періоду відновлення
- Україна на вістрі боротьби за новий світовий порядок
- Моноопера про Геростата
- Чому зникають наші ліси?