9 медалей: здобуток українських студентів на Європейських університетських іграх

В Угорщині завершилися шості Європейські університетські ігри. В завершальний день змагань скарбничка української команди поповнилася ще двома бронзовими нагородами. На третю сходинку пʼєдесталу піднялися студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, які стали бронзовими призерами у парних змаганнях: Поліна Ткач і Вячеслав Яковлев у міксті, Поліна Ткач і Ярослава Ванцаровська у дівчат.

Таким чином загальний здобуток українських студентів на European Universities Games – 9 медалей:

2 золоті

3 срібні

4 бронзові

Нагадаємо, золоті нагороди вибороли команда дзюдоїстів Сумського державного університету та футболісти Київського національного торговельно-економічного університету.

Срібні медалі для України здобули Олексій Болдирєв (Сумський державний університет) у дзюдо та хлопці з Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України і дівчата з Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова — у футзалі.

«Бронзу», окрім бадмінтоністів, везуть в Україну дзюдоїсти з Сумського державного університету Микита Голобородько й Олексій Моїсеєв.